Öğretmenler Günü Hediyesi

1 Ürün(ler)

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Izgara  Liste 

1 Ürün(ler)

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Izgara  Liste 

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Öğretmenlik en kutsal meslektir. Çünkü insan yetiştiren öğretmenler, geleceği şekillendiren mimarlar gibidirler. Öğrencileri için çok büyük fedakarlıklar yapan öğretmenler için hediye seçerken, onlara duyulan sevginin somut bir karşılığı olamaz. Ancak onları düşünmenizin bile yeterli olmasının yanında anlam yüklü öğretmene hediye ile öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz. Öğrencilerinin her birinin başarılı bir birey olması amacı ile onların kalplerine çeşitli tohumlar atan öğretmenler, yeşerttikleri her fidan ile gelecek adına yemyeşil bir orman oluşturabilirler.

İlk öğretmen her zaman için çok kıymetlidir. Annelerden sonra okulda karşılaşılan bu bahçıvanlar, eğitim ve öğretim alanında öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirmeye çalışırlar. Onların emeğinin herhangi bir karşılığı olamaz. Ancak bu özel günlerde anlamlı öğretmenler günü hediyesi seçenekleri ile onları mutlu edebilirsiniz. Erkek öğretmene hediye için isme özel cüzdanlar, özel kutusunda kalem setleri ve özel anı defterleri isme özel bir tercih olarak hoş ve unutulmaz bir hatıra olabilir. Bayan öğretmene hediye olarak Cam özelliklerinde masa saati üzerine öğretmenin ismi yazılabilir. Özel bir mesaj ile de öğretmeninizin her baktığında sınıfınızı hatırlayacak bir hatıra olarak bu hediyeleri saklamasını sağlayabilirsiniz. İsme özel imza tasarımlı cüzdanlar tercih edilebilir. Bunun yanında bir öğretmenin en çok kullandığı eşyası şüphesiz kalemi olacaktır. Özel kutusu içerisinde Atatürk kabartmalı kalem setleri de anlamlı bir hediye seçimi olacaktır.

Hediye seçerken özellikle de öğretmenler için hediye seçerken onların emeklerinin hiçbir şekilde bir karşılığı olmadığı hesaplanmalıdır. Bunun yanında öğrencilerinden özel bir hatıra olarak anısı olan bir öğretmenler günü hediyesi ile öğretmeninizin sizi yüzünden kocaman bir gülümseme ile hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Fotoğraf çerçeveleri her zaman için en özel anıların, en hoş sahneleridir. Hoş bir konsept ile hazırlanan bir taş fotoğraf baskısı ile öğrencilerini her zaman hatırlayabileceği bir hediye verebilirsiniz. İsme özel tavla setleri, öğretmenlere özel hediye tasarımlarda kupa çeşitleri, duvar saatleri de tercih edebileceğiniz öğretmen hediyeleri arasında yer alıyor.

Özel fotoğraf baskıları ile elde edilen puzzle tablolar ise öğretmeninizi olan sevginizin en güzel birleşimi olacaktır. Sevginizi her parça ile birleştirebilir ve ortaya çıkan tabloda unutulmaz anlar tablo haline getirilebilir. Emeklerine karşılık veremediğiniz öğretmenlerinizin sevgilerine karşılık onların emeklerini boşa çıkarmayacak çalışmalar içinde olmak en büyük hediye olabilir. Bunun yanında öğretmenler günü hediyesi olarak kişiye özel tasarımlarla hazırlanan ürünler ile de bu özel günü unutulmaz hatıralar ile kutlayabilirsiniz. Öğretmenlere alınabilecek hediyeler için tüm sayfalarımızı gezmeyi unutmayın