Mesleki Hediyeler

14 Ürün(ler)

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Izgara  Liste 

14 Ürün(ler)

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Izgara  Liste 

Mesleki Hediye Fikirleri

Her birey hayalindeki mesleğe ulaşabilmek adına çok fazla emek harcar. Eğitim hayatında farklı donanımlar kazanarak iş hayatında seçilen değil, seçen konumunda olmak için çaba sarf eder. Ve hayallerdeki mesleğe ulaşıldığı anda ise bireyler için yeni bir yaşam başlar. Arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, eşinize, dostunuza, çocuklarınıza mesleki hediyeler kategorisinde özel tercihler yaparak yeni işini tebrik anlamında hediyeler verebilirsiniz.

Meslek grupları farklı olsa da ajanda kullanımı genellikle her meslekte bulunur. Bu nedenle isme özel tasarımları ve mesleklere özel detayları ile ajanda ve kalem kombinleri yeni iş yaşamındaki bireylere en ideal hediye seçenekleri olacaktır. Avukat hediyeleri ve doktor hediyeleri gibi bir çok mesleğe uygun hediye bulunan sitemizde, bunun yanında oval masa kimliği tasarımları da konum değiştiren meslek sahipleri için anlamlı bir hediye olabilir. Kariyerinin basamaklarını hızla ilerleyen meslek sahipleri için ise ahşap kutusu içerisinde ahşap tasarımlarda dolma kalemler hediye edilebilir. İsme özel tasarımları ile oldukça klas ve şık bir hediye seçimi olabilir. Müdür pozisyonuna yükselen arkadaşlarınız için mesleklere göre hediyeler kategorisi içerisinde masa isimliği tercih edebilir ve altın renkli kalemleri ile tamamlanan bu hediye seçenekleri makama uygun bir konsept oluşturacaktır.

Bu tarz masa isimliklerinde kristal tasarımlar içerisinde kalem kullanımı çift olabiliyor ve tasarımlar içerisinde saatlere de yer verilebiliyor. İsimlikler farklı tasarımlarda ve konseptlerde de mesleki hediyeler kategorisi içerisinde yer alıyor. Doktorlara, mühendislere, avukatlara hatta mali müşavirlere özel hediye seçenekleri tercih edilebilir. İnsanın yaşamının en uzun dönemi iş alanında geçiyor. Bu alanda sıkı dostluklar kazanılmakta ve uzun süre aynı ortamda vakit geçirmek nedeni ile iş ortamında çalışanların bir aile gibi olması da söz konusu olabiliyor. Mesleklere özel hediye arasında mesleklere özel kupa bardaklar ve mesleki baskılı ajanda gibi farklı ürünler yer almaktadır.

Bu nedenle sürpriz doğum günü kutlamaları, yaşanan mutlu günlerde ortak hediyeleşmeler, iş yaşamında aile olmayı başarabilen çalışanlar için keyifli bir çalışma alanı oluşturmaktadır. Hangi meslekte olursa olsun güzel bir arkadaşlık kurulduğunda günün önemli bir kısmının geçtiği iş yerleri çok keyifli zamanların paylaşıldığı yaşam alanlarına döner. Bir ailenin parçası olmanın gereği ise arkadaşlarının ne kadar değerli olduğunu karşındakine hissettirmektir. Bunun için özel günlerde ya da yaşadığınız günleri özelleştirmekte mesleki hediyeler kategorisi içerisinden günün anlam ve önemine binaen kişiye özel hediyeler seçebilirsiniz. Kurumsal hediyeler daha resmi eşyalar olsa da üzerlerinde kullanılan kişisel özelliklerle hediye sahibini unutturmayan birer hatıraya dönülebilmektedirler.