Kişiye Özel Taş Baskılar

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Kişiye Özel Taş Baskılar

Bazı anlar vardır. Zaman dursa o anı daha uzun yaşasak dersiniz. Daha uzun bir şekilde bu anları yaşayamasanız da fotoğraf kareleri sayesinde ömür boyu hatırlayabilirsiniz. Sevdiklerinizi hediye seçerken de fotoğraf baskılı hediyeler ile özel anlarınızı sunabilirsiniz. Çünkü sevdikleriniz için en kıymetli hediye sizinle geçirdiği zamanlardır. Bu özel anların özel baskılarla, kişiye özel hediye tasarımlarla hazırlanması da çok özel bir hediye olacaktır. Farklı temalarda kişiye özel taş baskılar ile dekoratif özellikleri olan anlamlı hediyeler seçebilirsiniz.

Sevgiliniz için seçerken en güzel düğün pozunuzun fotoğraf baskılı taş içinde canlı gibi duruyor olması ölümsüz hatıralar oluşturacaktır. Taş baskıların en güzel özelliklerinden biri de fotoğrafların sanki canlıymış gibi, pencereden o anınızı seyrediyor hissi vermesidir. Bu nedenle kare ya da oval farklı şekillerde masa üstü kullanımlarda bu şekilde taş baskılar tercih edebilirsiniz. Ahşap üzerine yapılan taş baskılar özel tasarımlarla çok daha şık konseptler oluşturacaktır. Anneniz için, sevgiliniz için, babanız için, eşiniz hatta iş arkadaşlarınız için bu dekoratif hediye özellikleri ile de hoş kullanımları olan kişiye özel taş baskılar tercih edebilirsiniz. Bu baskılar üzerinde de özel mesajlar kullanabilir ve ismini ile imzanızı atabilirsiniz. Bu şekilde bu şık dekoratif kullanımlar anlamlı ve unutulmaz hatıralara dönüşür.

Eşyalara verilen değer, genellikle yaşanmışlıkları ile ölçülür.  Seçtiğiniz hediyeleri en güzel anlarınız, en özel mesajlarınız ile kişiye özel bir hale getirebilir. Farklı ebatlarda tercih edeceğiniz bu modellerle en özel hediye seçimi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğraflar doğal taşlar üzerine basılmaktadır. Hediyenizin etrafı doğal taş görünümünde olmaktadır. Bu da hediyenize şık bir görünüm katmaktadır. En keyif aldığınız anların her an masanızın üstünde durması, her gün görebileceğiniz bir yerde yer alması ile daha pozitif bir enerji alabilirsiniz. Mutlu günlerin varlığının sürekli hatırlanması için kişiye özel taş baskılar çok harika bir çerçeve olacaktır. En özel anılarınızı çerçeve haline getirerek hediye olarak sunmak ise sevdiğinizi duygulandıracak, yüreğini ısıtacak bir hediye olabilir. Hediyeniz ile sevdiğinizin gönlünde özel bir yer edinmek için kişiye özel tasarımlardan yararlanabilirsiniz.