Kişiye Özel Hediye Setleri

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Kişye Özel Hediye Seti Fikirleri

            Hediye almanın en keyifli anı, sevdiklerinizin sizi ne kadar önemsediğiniz görmek olacaktır. Hediyenin değeri fiyatı ile değil de, ona yüklenen özel anlamlarla ortaya çıkar. Sevdiğiniz bazen elinde bir tek gül ile çıkar karşınıza, bazen bir tek söz, bazen ise bir gülüş bile yerine göre hediye olabilir. Bunlara ek olarak yanında özel mesajların yazılı olduğu hediye setleri ile gönül almak, kalp kazanmak ve değerli olduğunu hissettirmek için kişiye özel bir görünüm elde edecektir.

            Sevgiliye hediye seçerken mutlaka kırmızı kalp setler içinde yer alır. Çünkü kalpsiz bir hediye anlam bakımından yarım kalabilir. Sevmek kalp işidir. Bu nedenle gönülden sevenler kırmızı kalp yastıklarla sevgilerini ifade etmektedir. Bunun yanında kırmızı gül ve 365 güne özel mesajlardan oluşan hediyelerde setler içinde yer alabiliyor. Mini bir vosvos, isimlerinizin yer aldığı anı defteri ve seni seviyorum ifadesi ile bir kupa ile de çok daha geniş özelliklerde bir set tercih edilebilir. Vosvos yerine daha şık olması için isme özel cüzdanlar kullanılabilir. Annelere hediye paketlerinde de kalp yastıklar, anı defterleri ve çiçeklerle bir cümbüş haline gelen kupa tasarımlarına da yer verilebilir. Babanıza, eşinize, kardeşinize kısacası beylere özel hediye cüzdan setleri ile de yıl dönümleri, sevgililer günü, doğum günleri, babalar günü gibi zaman dilimleri için özel hediye seçenekleri tercih edebilirsiniz.

            Beyler için hazırlanan setlerde kırmızı kalp olmuyor. Kartvizitlik, metal çakmak, anı defteri ve kupalardan oluşabiliyor. Bunun yanında tavla setler içinde cüzdan kombinleri ile farklı zaman dilimlerinde özel hediye seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kalem, ayna, kartvizitlik gibi setlerde tercih edilebilir. Babalar içinde özel hediye setleri alternatifler arasında yer alıyor. İsme özel olarak hazırlanan hediyeler tam bir bütünlük içinde sunulabiliyor. Yılbaşı hediye seti olarak tercih edebileceğiniz setler ise masa üstü isimliği, kupa, cüzdan gibi ürünler bir arada isme özel seçenekleri ile tercih edilebiliyor.

            Anneniz için özel anlamlı bir tercih yapmak için kesme tahtaları ve tahta kaşıkların yer aldığı hediye setleri kullanabilirsiniz. Üzerlerinde annenizi, eşinizi ne kadar çok sevgiliye hediye seti ile sevgiliye dair güzel bir cümle kullanarak ürünleri hediyenin sahibine özel bir hale getirebilirsiniz. Sık kullanacağı bu eşyalarda her gün mesajınızı görecek olan bayanlar, hediyenin sahibini her defasında yüzünde kocaman bir gülümseme ile anacaklardır. Bayanlar için yılbaşı setleri de hazırlanabilir. Bunlarda ise masa üstü isimliği, makyaj aynası ve isme özel imzalı cüzdanlarla ile kullanışlı ve şık bir set elde edilebilir.