Kargo ve Gönderi

Üretim ve Kargo

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Sipariş verdiğiniz ürünün üretim süresi 1 – 3 arasında değişmektedir. Detaylı bilgi için bize 0286 212 01 00 telefon numaramızdan veya destek@hediyeonline.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ödemesi alınmış siparişler 1 – 3 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinizde size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-48 saat içerisinde ulaşmaktadır.

 

Hasarlı veya Kırık Ürün

Hediyenizi teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir. 

Hediye üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bizi 0286 212 01 00 numaralı telefondan arayarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.