Arkadaşa Hediye

11 Ürün(ler)

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Izgara  Liste 

11 Ürün(ler)

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Izgara  Liste 

Arkadaşa Hediye Fikirleri

Arkadaşlar hayatınızdaki yol arkadaşlarınızdır. Kimi zaman sırdaşınız, kimi zaman ağladığınız omuz, kimi zaman sevincinizi paylaştığınız bir kapı olur. Arkadaşsız kalmak çölde susuz kalmak kadar insanı garip bırakır. Yalnız hissettirir. Çocukluk arkadaşları, okul arkadaşları, askerlik arkadaşları, iş arkadaşları, mahalle arkadaşları insanın biriktirdiği yol arkadaşları olur. Özel günlerde ya da arkadaşınıza kendisini özel hissettirmek istediğinizde arkadaşa hediye seçenekleri ile kendinizden unutulmaz ve anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Bayan arkadaşa hediye olarak alınabilecek Sonsuzluk simgeli dekoratif 3D lamba seçenekleri ile arkadaşınıza dostluğunuzun sonsuzluğunu hatırlatabilir, en özel anlarınızı çerçeveler içinde hediye ederek anılarınızı her an taze tutabilirsiniz. Erkek arkadaşa hediye olarak alabileceğiniz, İsim ve soy isimlerin yazdığı cüzdan hediyeleri ile arkadaşlarınıza klas bir hediye sunabilir, minyatür nostaljik vosvoslarla arkadaşlığınızı simgelere dökebilirsiniz. Dekoratif aynalara özel mesajlar ekleyerek ve özel tasarımlarda tercihler yaparak ta arkadaşa hediye olarak çok özel seçimler yapabilirsiniz. Bir insan ömrü boyunca biriktirdiği mutlu hatıralar kadar genç kalır. Yaşamından keyif alır. Mutlu hatıralarını kendi cümleleri ile yazabileceği bir ajanda ile de karşınızdakine kendini özel hissettirebilirsiniz. Tabi üzerinde isminin yazılması ile de bu ajanda arkadaşınıza özel bir hediye olacaktır.

Arkadaşa Doğum günü hediyesi olarak alınabilecek, Duvar saatlerinde farklı temalar tercih edebilir, özel mesajlar ve isimler eklenerek yakın arkadaşa hediye seçenekleri arasında yer alabilir. Beyler için hediye seçiliyor ise cüzdanlar, ofiste çalışıyor ise masa üstü isimlikler seçilebilir. Ev hediyesi olarak alınabilecek, Bayanlara özel seçimler için ise mutfakların hünerli aşçıları için ahşap kaşık setleri, kişiye özel mutfak hediyeleri, üzerinde isimleri yazılı bulunan kesme tahtaları ile de sizi hatırlatan bir anı olarak hediye olarak sunduğunuz eşyanın özenle saklanmasını sağlayabilirsiniz. Makyaj aynaları üzerine arkadaşınız ile olan resminiz kullanılabilir, duvar saatinde en çok sevdiğiniz fotoğraf karesi ile dostunuza anlamlı bir jest yapabilirsiniz.

İsim, fotoğraf ve mesajlarınız ile şekillenen kitap ayraçları da kitap kurdu arkadaşlarınızın kullanmaktan keyif alacağı arkadaşa hediye çeşitleri arasında yer alıyor. İsme özel kalem setleri, fotoğraf baskılı puzzle çeşitleri, esprili kupa tasarımları da farklı bir hediye alternatifi olacaktır. Ahşap üzerinde taş baskılarda kullanılan fotoğraflar farklı bir fotoğraf çerçevesi olarak çok beğenilecektir. İsme özel gümüş kolyeler, çerçeveler, bardak setleri ile arkadaşlarınıza özel hediye seçenekleri tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın kendini özel hissetmeni sağlamak için bu eşyalara isimlerini kazımak ya da özel mesajlar eklemek sıradan eşyaları özel hatıralara çevirebilir.